سیگنال ایران رقابتی را ترتیب داده تا از طریق آن شما را شادتر کنه. همه می‌تونن تو این رقابت شرکت کنن.
بهترین لبخندتونو بزنین، از دوستاتون هم دعوت کنین تا در کنارتون بهترین لبخندشونو بزنن و همه باهم یه عکس سلفی بگیرین. حالا عکستونو با #بهخند و iransignal# در اینستاگرام به اشتراک بذار‍ین. فراموش نکنین که هر چقدر عکستون خلاقانه‌تر و تعداد دوستان خندونتون بیشتر باشه، افراد بیشتری از شادی شما شاد می‌شن.
ما برای این مسابقه ۵ داور داریم. داوران ما در واقع کاربران معروف اینستاگرامن که کار قضاوت برای انتخاب بهترین عکس‌ها و زیباترین لبخندها رو انجام می‌دن. داوران ما بر اساس تعداد لایک‌ها یا کامنت‌ها به عکس‌ها امتیاز نمی‌دن بلکه میزان جذابیت(تعداد افراد خندون، خلاقیت و ...) عکس‌ها براشون اهمیت داره.
از تمام عکس‌هایی که با #بهخند و iransignal# به اشتراک گذاشته شدن تعداد ۵۰ عکس به عنوان بهترین‌ها انتخاب می‌شن و در وب‌سایت و اینستاگرام سیگنال قرار می‌گیرن. علاوه بر این‌، اواخر اسفندماه تعداد ۸ عکس از این ۵۰ عکس به عنوان زیباترین لبخندها انتخاب می‌شن و به اون‌ها هدایای ویژه‌ای تعلق می‌گیره. نکته‌ی مهم اینه که مالک عکسِ برنده صاحب همان صفحه‌ی اینستاگرامه، پس در نتیجه شما نمی‌تونین از دوستتون بخواین تا عکس شما را به اشتراک بذاره.
قوانین:
- عکس حتما به صورت سلفیِ دسته‌جمعی گرفته شده باشه.
- استفاده از #بهخند و iransignal# فراموش نشه.
- پروفایلتون پابلیک باشه و اگرم نیست، می تونین عکستون رو در اینستاگرام برای سیگنال به صورت مستقیم بفرستین تا ما اونو منتشر کنیم.
- ممنون می‌شیم که شئونات کشوری رو در عکس‌هاتون رعایت کنین.
- تا ۲۴ ساعت بعد از مشخص شدن برترین‌ها در دسترس باشین تا جایزه‌تون رو از دست ندین.
- کارکنان سیگنال ایران، یونیلیور ایران و شرکت برگزارکننده‌ی مسابقه نمی‌تونن برنده‌ی این مسابقه باشن.
تماس با ما contact@signal.co.ir
تماس با ما contact@signal.co.ir